Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konec školního roku kvapí a naši třídu 1.P čeká 3denní výlet..jelikož jsme se rozhodli že výlet bude pouze v okolí UH.Hradiště vydáme se společně s paní učitelkou Vyoralovou a Johaníkovou na ranč  Kostelany.

Originální a stylové prostředí, služby na vysoké úrovni, aktivní odpočinek ?

V nádherném Přírodním parku Chřiby jen několik kilometrů od Kroměříže se nachází Ranč, který na Vás dýchne atmosférou Divokého Západu, jak ji znáte z dobrodružných filmů či knih. Ranč Kostelany neslouží jen vášnivým milovníkům koní, ale širokou nabídkou kvalitních služeb, programu a lákavým zázemím je určen prakticky všem.

Ubytování bude v hotelu Crazy Mary

Pokoje

Hotel*** Crazy Mary poskytuje ubytování ve stylově a komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV se SAT a telefon. Apartmány nabízí možnost přistýlky, některé z nich jsou vybaveny kuchyňkou, balkónem či terasou s výhledem.

program:první den příjezdu proběhně ubytování, následně večeřě a seznámení s okolím..večer bude diskotéka kterou zajistí naši šikovní kluci:-)Večerka bude kolem 24.00hodin

druhý den: ráno brzký budíček, rozcvička, snídaně formou bufetu..pak bude následovat výlet do nedalekého Kroměříže na prohlídku zámeckých zahrad a vinných sklepů:-)..pokud počasí dovolí, rozhlédneme se také po krásném historickém městě KROMĚŘÍŽI..autobusem se zpátky dopravíme na ranč kde nás bude čekat večeře. Po večeři budeme hrát kolektivní hry aneb pobavte svého učitele..večerka bude ve 24.00hodin

třetí den:budíček.snídaně..tebto den se vydáme na nejvyšší horu Přírodního parku Chřiby-Brdo..nadmořská výška 587 m.
Pěšky asi 2 hodiny..po tůře se vrátíme zpět na ranč, kde nás bude čekat oběd a následně odjezd autobusem do Uh.Hradiště..

 

Předpokládaná cena:1500Kč. Předpokládaný návrat bude v 20:00hodin.

ranč Kostelany

 

rozhledna Brdo

 vinné sklepy v Kroměříži